Tvoříme efektivní a responzivní webové prezentace, od malých webů po portály…

Efektivní web znamená více, nežli pouze to, že běží a nějak funguje. Efektivní znamená, že skutečně naplní to, proč byl vytvořen a co od něj jeho majitel očekává. Ať už se jedná o vydělávání peněz, budování značky, představení produktů či plní jiné cíle.

My v DESIGNcore máme mnohaleté know-how a vyladěný proces, jak toho dosáhnout.

Tvoříme efektivní a úspěšné weby

Již 19 let se specializujeme na kompletní tvorbu webových stránek, ale také eshopů. Působíme po celé ČR a zaměřujeme se na úspěšnost webových prezentací na internetu. Vytvořili jsme několik stovek webů pro firmy z celé České republiky, Slovenska, ale např. i pro klienty z Vietnamu, Ruska, Německa…

Webové stránky tvoříme samozřejmě plně responzivní, což znamená, že se umí přizpůsobit moderním mobilním zařízením (např. telefony, tablety, all-in-one zařízení). To je v dnešní době velice důležité, neboť takřka polovina všech přístupů na webové stránky je právě z mobilních zařízení. V okolních státech, kde mají rozumnější ceny za data, je tento poměr i přes 50% přístupů.

Budeme s Vámi ve spojení i po spuštění webu. Dle dohody se na nás můžete spolehnout nejen se správou a aktualizacemi obsahu, ale také se servisem a rozšiřováním funkčnosti webových stránek.

A budete-li chtít, pomůžeme vám také s marketingem, povedeme za vás úspěšné PPC kampaně a rozjedeme parádní SEO optimalizaci, která vám pomůže také z dlouhodobého hlediska.

TŘI DŮVODY, PROČ PRÁVĚ MY:
najeďte si myší na piktogramy a dozvíte se víc….

Jednoduchá a přehledná správa obsahu
Jednoduchá a přehledná správa obsahu bez znalosti programování. Upravujte a aktualizujte si svůj web dle vašich představ a bez omezení!
Grafické zpracování
Kreativní zpracování a líbivá grafika bez kompromisů. Rychlé načítání, validní kód a responzivní design i pro mobilní zařízení a to vše v souladu s Vaší firemní identitou!
Vždy najdeme řešení
Individuální řešení na míru dle vašich požadavků a potřeb. Systém, pohánějící váš web, se dá dále rozšiřovat a vylepšovat jeho funkčnost. Přizpůsobíme jej vašim představám!

Zanechte nám vzkaz, ozveme se vám!

Vyplňte prosím na sebe kontaktní údaje. V případě vyplnění telefonního čísla vás můžeme kontaktovat také telefonicky.

Vaše kontaktní údaje nikdy nepředáme třetí straně. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.