Kontaktujte nás

Protože jsme volné a dobrovolné uskupení profesionálů z různých oblastí, je nejvhodnější a nejrychlejší metodou, jak nás kontaktovat, tento kontaktní formulář. Váš dotaz, přání či žádost vyřídí a zodpoví erudovaná osoba. Navíc zprávy zaslané tímto formulářem jsou označeny jako prioritní a odpovídáme na ně do 24 hodin, zpravidla však i dříve.

Ale nemáme rádi, tak jak většina z nás, otravné telefonáty s nejrůznějšími nabídkami, kterým se zveřejněním telefonního čísla na firemním webu nevyhnete. Proto zde nenajdete telefonní spojení, telefonní číslo Vám rádi sdělíme po prvním kontaktu s námi. Děkujeme za pochopení.

Zanechte nám vzkaz, ozveme se vám!

Vyplňte prosím na sebe kontaktní údaje. V případě vyplnění telefonního čísla vás můžeme kontaktovat také telefonicky.

Vaše kontaktní údaje nikdy nepředáme třetí straně. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Naše působnost

Místem našeho působiště je zejména okres Znojmo a celý široký region (Břeclavsko, Moravsko-Krumlovsko, Třebíčsko…) a zasahují až po dolní Rakousko.
Není to ovšem ani podmínkou ani pravidlem. Působíme rámci celé ČR a SR a internet nám k tomu výrazně pomáhá. Pouze montážní práce (zaměření, polepy, montáže reklam) provádíme pouze po domluvě.

ZDARMA rozvážíme po celé ČR tiskoviny vytištěné v naší ofsetové tiskárně – platí od určitého objemu nákladu výtisků.
(při nižších nákladech zasíláme zboží a tiskoviny dopravní společností nebo poštou za ceny dopravce – vždy po domluvě s vámi)

 

Fakturační údaje a provozovatel webu

U nás v DesignCore si každý fakturuje, není-li dohoda jiná, svoji část práce sám. Znamená to, že za programátorské práce si fakturu vystaví programátor, který na vašem projektu pracoval, grafik a další profese si také vystaví fakturu za své služby, každý sám za sebe. A protože pracujeme každý z domu a nemusíme platit za honosná sídla, sekretářky a uklízečky, je tento systém v konečném důsledku nejvýhodnější pro koncového zákazníka!

Provozovatelem tohoto webu je Tomáš Bílý, IČO: 72301627