Informace a ceník

Zde najdete informace k cenám a krátké informace o našem uskupení „freelancerů“. Věříme, že najdeme společnou řeč. Pokud vás něco zaujalo a nenašli jste na našem webu informace, kontaktujte nás.

Uvedený ceník je orientační a je platný od 1. října 2017

Tvorba webů a internetových stránek

Cena za tvorbu internetových stránek, aplikací, e-shopů a řešení na míru se určuje individuálně na základě konkrétních požadavků a zvláštních přání zákazníka. Nicméně odrazovým můstkem může být zařazení do jedné ze tří typů prezentací, dle jejich rozsahu, funkcím a časové náročnosti přípravy. Přejetím prstem či myší přes cenovou variantu zobrazíte popis služby.

webová prezentace typu BRONZE

web na klíč včetně naplnění obsahem

responzivní design

vhodné pro prezentace malých rozsahů, např. produktu, bez nutnosti časté aktualizace dat, je možné využívat interaktivních prvků

SEO friendly

webová prezentace typu SILVER

web na klíč včetně naplnění obsahem

responzivní design s vlastní administrací

rozsáhlé firemní prezentace, různé weby, informační či podpůrné stránky, osobní stránky, vhodné i pro časté aktualizace a přidávání obsahu

SEO friendly

webová prezentace typu GOLD

web na klíč včetně naplnění obsahem

responzivní design s vlastní administrací

rozsáhlé portály, eshopy, interaktivní webové stránky s formuláři, galeriemi, rezervační a objednávkové systémy, a dalšími individuálními požadavky

SEO friendly

AKTUALIZACE OBSAHU
Správa a aktualizace obsahové části webu či eshop – práce s textem a multimédii, vkládání novinek, galerií, komentářů a jiného webového obsahu.
GRAFICKÉ PRÁCE
Tvorba grafika pro použití na webu – buttony, ikony, reklamní bannery, tlačítka, úprava fotografií, slidery a další UX / UI grafické prvky pro web.
PRÁCE s KÓDEM, TECHNICKÁ SPRÁVA a ZABEZPEČENÍ WEBU
Práce ve zdrojovém kódu (HTML + CSS), úpravy vzhledu webu, editace šablon, rozšiřování funkčnosti webů, aktualizace / zálohování webu, import/export dat, napojení webů na služby třetích stran
PROGRAMÁTORSKÉ PRÁCE
programování ve scriptovacím jazyce (nejčastěji PHP, JavaScript) a různých „běhových“ prostředí, návrhy a úpravy databází (různé SQL)

Grafické práce, sazba tiskovin

Také grafické práce můžeme rozdělit dle jejich náročnosti a složitosti, ve většině případů lze na všechny grafické úkony uplatnit hodinové sazby dle následujícího ceníku Přejetím prstem či myší přes cenovou variantu zobrazíte popis služby.

BĚŽNÁ GRAFIKA
600,- Kč / hod.

běžné grafické práce

 

jednoduchá sazba tiskovin

základní úpravy fotografií a scanů

běžné úpravy fotografií, běžné grafické práce na jednoduchých grafikách, sazba jednoduchých tiskovin, výstupem jsou grafiky pro tiskové účely

NÁROČNĚJŠÍ SAZBA
700,- Kč / hod.

příprava profesionálních publikací

 

náročnější sazba tiskovin

návrh layoutu (šablony) tiskovin

grafické práce pro velkoplošný tisk, reklamní tiskoviny, sazba a zlom včetně tabulek či grafů nebo infografiky, jednotný vizuální styl tiskovin

KREATIVNÍ PRÁCE
800,- Kč / hod.

složité retuše a koláže

vektorizace bitmap, ilustrace

ruční ilustrace a kresba

náročnější grafické práce, koláže, retuše, postprodukční úpravy, ruční kresby či počítačová ilustrace, složitější efekty, Matte painting
s výstupem na tištěných médiích

Další grafické práce (např. tvorba loga či kompletní Corporation identity) jsou kalkulovány individuálně dle požadavků klienta, dodaných podkladů apod. Konečnou cenu ovlivňuje několik faktorů a stejně tak je potřeba přistupovat ke konečné částce za úkon dle požadavku klienta. Na požádání vám zašleme kompletní a podrobný ceník všech úkonů, včetně přidružených činností (např. scan, pořízení fotografie, doprava, montážní práce, výroba makety či Dummy.

Tomáš Bílý

webmaster, grafik

Tomáš se věnuje již spousty let tvorbě webových stránek a grafice. Rád pomůže s grafickým zpracování a sazbou veškerých vašich tiskovin, ale také vyladí Váš web k dokonalosti a plné funkčnosti.

  Roman Šinka

  grafik, fotograf

  Roman vám udělá peckový plakáty, nafotí vaše produkty a pomáhá i s tvorbou webů. Ty vám ošperkuje krásnými kolážemi a bannery. Ze všeho nejraději fotí jídlo.

   Jirka Fabián

   kodér, programátor

   Jiří rád jí pizzu, ale hlavně umí programovat, s kódem si rozumí víc, nežli se svojí kočkou (myšleno tím zvířetem…). Ta ho občas sekne drápkem…

    Lenka Tauferová

    copywriterka, ilustrátorka

    Lenka ráda kreslí a jezdí na koni. Jo a píše skvělé a poutavé texty, které ji nejvíce napadají při jízdě na koni:D Troufne si také na jazykové korektury.

     Peter Panik

     webmaster, kodér

     Peter žije na Slovensku. Peter umí dělat weby a je to zábavný společník. Pracuje hlavně v noci a mluví slovensky… Rád cestuje vlakem, protože nemá řidičák.

      Lucie Himová

      kreativní grafička

      Lucka dobře ovládá svůj kreslící tablet a má cit pro kreslenou grafiku. Její děda je vinař v Mikulovské oblasti. Lucka má doma také kočku.