Profesionálně graficky zpracujeme veškeré vaše tiskoviny. Jsme kreativní a hraví…

V našem týmu najdete špičkové grafiky, designery a kreativce, kteří se mohou pochlubit mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků. Ti Vám pomohou s efektivní propagací, atraktivními grafickými visuály a výstupy.

Vytváříme loga, ale i kompletní vizuální identitu, veškerou grafiku vašich tiskovin a to včetně polepů a reklamních nosičů. Dobře známe tiskové technologie a zajistíme kompletní propagační servis a výrobu nejrůznějších reklamních nosičů. Rádi se ujmeme mediální a outdoorové kampaně.

Kreativní grafika a design tiskovin

Zaměřujeme se na grafické práce všeho druhu. Máme bohaté zkušenosti se zpracováním všech výstupních formátů, od vizitky, inzerce, letáku, brožury až po rozsáhlé katalogy, noviny, časopisy a knihy. Cizí nám není ani příprava grafiky pro reklamní polepy, billboardy, velkoplošný tisk, řezanou grafiku atd.

S výsledky naší práce se setkáte prakticky všude: v novinách, ve vaší poštovní schránce v časopisech a magazínech, na ulici na billboardech, na plakátech, ve vlacích a autobusech. My z DESIGNCORE dokážeme sestavit zajímavý komunikační mix v médiích i venku.

Spolupráce s námi bude vaší bránou ke stovkám tisíc reklamních předmětů za skvělé ceny. Zajišťujeme jak běžné katalogové reklamní předměty, tak realizace speciálně navržených předmětů a dárků na míru. Ať už se jedná o originální kalendáře, hrníčky, propisky, USB disky či cokoliv jiného.

Kromě zpracování jakýchkoliv tiskovin s nejrůznějším způsobem použití, nabízíme také reklamní fullservis včetně vlastního profesionálního fotografa a kameramana. Poskytujeme profesionální foto a video služby, reportáže, videoprezentace, produktové fotografie, foto či video interiérů i exteriérů. Problém pro nás není točit v rozlišení 4K a to ve 360° nebo také výšková videa točená pomocí speciálního filmového dronu. Náš kameraman má veškeré zkoušky a povolení.

najeďte si myší na piktogramy a dozvíte se víc….

Kreativní řešení
Vytváříme jednotnou visuální tvář, počínaje návrhem loga či značky, přes zpracování celé firemní identity a jednotného stylu. Navrhneme Vám grafiku od vizitky, přes web či tištěný katalog, až po polep firemní flotily aut či tryskáče:)
Profesionální rychlost
Naše mnohaleté zkušenosti a dalšímu se posouvání vpřed nabízíme jedinečná a progresivní řešení nejrůznějších požadavků… Navíc nejsme žádní začátečníci a práce nám jde pěkně od myši a ruku nám vede srdce.
Kompletní servis
Dobře se vyznáme v technologii výroby a různých aplikačních řešení. Dokážeme navrhnout technologii realizace vašich návrhů, která je již dobře prověřena časem i našimi spokojenými zákazníky. Před ničím se nezastavíme a určitě najdeme společnou řeč..
Grafický design je tvůrčí proces, který v sobě spojuje umění a technologie, jehož výsledkem je předání myšlenek od klienta pro konkrétní cílovou skupinu. Grafický design pomáhá prodávat, bavit, přesvědčovat. Je součástí každodenního života, obklopuje nás, aniž si to mnozí uvědomují. Od skromných věcí, jako jsou obaly na žvýkačky až po obrovské sdělení, jako jsou billboardy nebo trička která nosíme. Grafický design informuje, přesvědčuje, organizuje, stimuluje, vyhledává, identifikuje, přitahuje pozornost a poskytuje potěšení. Ale hlavně se musí dělat srdcem…

Co je GRAFICKÝ DESIGN?

Jsme kretivní a hraví a naše práce nás baví i naplňuje zároveň. Každou zakázku děláme s obrovským nadšením a snažíme se hledat nové a neokoukané prvky. Pozorně nasloucháme potřebám klienta a ten si může být jist, že se mu dostane maximum péče. K práci se stavíme profesionálně a také se obklopujeme high-tech technikou pro ty nejlepší výsledky a spokojenost našich zákazníků. Striktně dodržujeme domluvené termíny.

Proč se ROZHODNOUT PRO NÁS?

Zanechte nám vzkaz, ozveme se vám!

Vyplňte prosím na sebe kontaktní údaje. V případě vyplnění telefonního čísla vás můžeme kontaktovat také telefonicky.

Vaše kontaktní údaje nikdy nepředáme třetí straně. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.