Pomůžeme vám být vidět a zvýšit tak povědomí o vašich produktech či službách…

Za pomocí vylepšení a různých metod a postupů dokážeme zvýšit úspěšnost vašeho internetového projektu. Souhrnně se mu říká „internetový marketing“ a zahrnuje v sobě různé reklamní kampaně, SEO analýzy a optimalizace, správu PPC kampaní, copywriting, PR články či sociální sítě a mnohé další…

SEO a SEM není jenom o zvyšování návštěvnosti vašeho webu. Jde o dlouhodobé budování povědomí o vašich službách či značce. Cílem není co největší návštěvnost, ale nasměrování cílové skupiny právě k vašim službám či produktům a jejich akce – Vám přinášející zisk.

Internetový marketing, SEO, SEM a PPC

Denně vznikají tisíce nových webů a jsou spouštěny stovky nových eshopů. Aby váš internetový projekt nezapadl do prachu, je třeba mu věnovat náležitou péči, vedoucí k jeho oblibě a zvýšování návštěvnosti a efektivnosti. Nemá smysl sáhodlouze popisovat, co znamenají metody SEO, co je to SEM marketing a jakými dalšími kroky jsme schopni vám pomoci k vyšší efektivitě při využívání internetu, coby marketingového nástroje.

V krátkosti SEO versus SEM

Základní dělení SEM (Search Engine Marketing) je na dvě části. Na výběr máte spolupráci s vyhledávači umísťováním placených odkazů a vedení kontextové reklamy a PPC kampaně, anebo můžeme přizpůsobit obsah stránek tak, aby je vyhledávač sám při řazení výsledků umístil na co nejlepší pozici. Toho se děje pomocí několika různých technik, z nichž SEO (Search Engine Optimization) má na návštěvnost dlouhodobý vliv.

V prvním případě je úspěšnost vedení SEM kampaně přímo úměrné výši investice, je však ovlivněno také řadou faktorů. Návratnost bývá rychlá a také dobrá, ale zpravidla pouze krátkodobá – po dobu vedení kampaně.
Naproti tomu SEO optimalizace je proces velmi zdlouhavý, zapojuje se do hry spousta různých technik, ale výsledný efekt je většinou dlouhodobějšího charakteru.

Věnujeme se těmto technikám marketingu:

Zanechte nám vzkaz, ozveme se vám!

Vyplňte prosím na sebe kontaktní údaje. V případě vyplnění telefonního čísla vás můžeme kontaktovat také telefonicky.

Vaše kontaktní údaje nikdy nepředáme třetí straně. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.